9 Mayıs 2015 Cumartesi

Ankara'da Ucuz Otel, Pansiyon ve Kalacak Yerler

Ankarada merkez noktalarda, özellikle Kızılay, Sıhhiye, Kurtuluş, Kolej gibi yerlerde ucuz otel bulmak gerçekten zor olabiliyor. Öncelikle otelde mi pansiyonda mı kalacaksınız karar vermeniz gerekiyor.
Otel fiyatları konusunda hem güvenilir hemde ucuz olması sebebiyle önerim, Beşevler metro çıkışının hemen yanındaki Turizm Uygulama Otelidir. Hem güvenilir bi kalacak yer hemde ucuz ve ulaşımı da çok çok kolay bir mekan.
Bi Rixos Grand Otel değil elbet :)
Pansiyon olarak, tabiki yine Turizm Uygulama Otelini öneriyorum gecelik 25 lira gibi Ankara için çok çok uygun bir fiyata kalabiliyorsunuz. Üstelik ulaşımı da çok kolay.
Ama öğrenciyseniz bi erkek olarak kalabileceğiniz daha uygun yerler dahi var. Ankarada bazı yurtlar günlük 15 lira gibi bir miktara kalmanıza imkan tanıyor. Öğrenci olanlar için bulunmaz fırsat, örneğin Ankara da sınav için tek gecelik kalacak yer arıyorsunuz oteller ve pansiyonlar yerine buralara başvurabilirsiniz. Ulaşımı kolay ve merkez yerlerde otobüse falan ihtiyaç olmayan yerlerde. Bence değerlendirmeye kesinlikle değer. İletişimde kalın. sisr

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder